Witam, mam 25 lat, wykształcenie zawodowe, pracowałem niecałe 2 lata w fabryce mebli w Polsce , od taśmy pakującej poprzez wycinanie mebli na różnych piłach i frezarkach CNC, po orderpicking. W ostatnim czasie tzn około 7-8 miesięcy pracowałem w Holandii w firmie zajmującej się przetwórstwem warzyw oraz produkcją sałatek, do moich zadań należało między innymi ustawianie maszyn ,programowanie, oraz wimiana osztrzy tnących zgodnie z potrzebą zamówienia, poza tym odbieranie gotowych produktów, pakowanie, odkładanie na palety, oraz przygotowywanie do ekspedycji
TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE W CELU REALIZACJI USŁUG ZGODNIE Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI WIĘCEJ INFORMACJI >
Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej strony internetowej bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.